Top
Kazımiye Mah. Dumlupınar Cad. Kılıçoğlu Danış Towers D Blok No: 6-18 / 59860 Çorlu / TEKİRDAĞ 0850 532 35 40 info@alestagrup.com.tr

Hakkımızda

Alesta Grup olarak, 15 yılı aşkın süredir sektördeki tecrübe ve bilgimiz ile sağladığımız hizmet ve ürünlerde kalite ve müşteri memnuniyetini sağlamayı hedef edindik. Firmamız Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde faaliyet göstermektedir. Ambalaj, endüstriyel ambalaj, kimyasal, enerji gibi pek çok farklı alan için ürünlerimiz mevcuttur. Streç film, bantlar, shrink filmler gibi ambalaj ürünlerimiz son derece kaliteli ve uygun fiyatlıdır. Müşteri kar payını önemsemekte ve bu doğrultuda uygun fiyata en kaliteli ürünleri sunmaktayız.

Güvenilir, güler yüzlü, tecrübeli ve alanında uzman kadromuz ile hizmet sunmaktayız. Deneyim ve birikimlerimiz ile müşteri sorunlarına çözümler üretmekte ve bu hususta beklentileri karşılamaktayız. Ürünlerimizi en hızlı şekilde tedarik ederek hem ihracat hem de kurumsal tedarik hizmetini sağlamaktayız. Her daim çevreye ve topluma önem vererek çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Vizyonumuz


Alesta Grup olarak en yeni teknolojileri takip ederek sürekli gelişmeyi ve donanımımızı geliştirmeyi, verimli bir çalışma ortamı sağlayarak müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmayı ve bu doğrultuda sektörde liderliğe erişmeyi vizyon edindik.

Misyonumuz


İş sağlığı ve güvenliği kanunları kapsamında çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak, kaliteli ürünleri uygun fiyata sunmak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve sorunlarına en kısa sürede çözüm üretmek, yenilikçi ve güvenilir bir firma olarak faaliyet göstermek esaslarımızdandır.

Çevre Politikamız

Gelişmeleri yakından takip eden firmamız yeni teknolojileri kullanan bir çevre yönetim politikası dahilinde çevre dostu üretim sistemleri ile ürünlerimizi üretmektedir. Temiz ve sağlıklı bir çevreyi gelecek nesillere aktarmak bizler için esastır. Bu konuda çalışanlarımızı ve toplumu bilinçlendirme yönünde faaliyetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Sektörde çevreye verdiğimiz önemle örnek bir firma olmak amaçlarımızdandır. Kaliteli ürünlerimizi çevreye zarar vermeden tedarik etmekteyiz.

Kalite Politikamız

  • Sunduğumuz ürün ve hizmetlerde müşteri memnuniyetini sağlamak,
  • Müşteri istek ve şikayetlerini etkin olarak yönetmek,
  • Zamanında ve hızlı teslim hizmeti sunmak ve sürekli gelişme sağlamak,
  • Düşük maliyet ve yüksek karlılık sağlamak için teknolojiyi takip etmek,
  • Yenilikçi ve ekip çalışmasına önem veren bir firma olmak,
  • En doğru ve en ekonomik çözümleri hızlı bir şekilde üretmek,
  • Kaliteli ürünleri uygun fiyata sunmak,
  • Topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmak ve iş hacmini sürekli geliştirerek hizmet sağlamak kalite politikalarımızdandır.